miért?
hogyan?
mire fordítjuk?
„Minden változás egy kis lépéssel kezdődik.
 Tegyük meg ezt a kis lépést együtt.”
Ron Stolero
TE IS SEGÍTHETSZ, HOGY
 MÉG TÖBB FIATALT ÉRJÜNK EL

Az Uccu Alapítvány 2010 óta dolgozik az informális oktatás, a társadalmi párbeszéd, az önkéntesség és a közösségfejlesztés területén.

Hiszünk abban, hogy valós tanulás csak párbeszéd segítségével történhet, tapasztalás és aktív részvétel útján.

Az oktatási munka legnagyobb részét felkészült és lelkes fiatalokból álló önkéntes csapat végzi. Támogasd az Uccu Alapítványt, hogy független civil szervezetként védje az esélyegyenlőséget, az előítélet és a rasszizmus mentes társadalmat.

10 000 fiatal

tett fel nekünk fontos kérdéseket

100 iskola

kérte ingyenes programjainkat

50 önkéntes

oktatóként vett részt a munkánkban

20 szakember

segített bennünket tudásával

Így támogathatsz

ÖNKÉNTESSÉG

Adhatsz nekünk az idődből, ha önkéntesként csatlakozol hozzánk: roma fiatalként iskolai foglalkozások egyik moderátora lehetsz, nem romaként segítheted az alapítványi munkát.

EGY SZÁZALÉK

Az UCCU-t adód 1%-ának felajánlásával is támogathatod. Adószámunk: 18151235-1-42.
1% rendelkező letöltése

ADOMÁNY

Támogatásként tárgyi adományokat is örömmel fogadunk.

TÁMOGATÁS

Amennyiben az Uccu Alapítvány felkeltette érdeklődésedet, és támogatni szeretnél minket, az alábbi bankszámlaszámon fogadjuk a felajánlásokat: OTP Bank: 11794015-20000710
IBAN: HU90 1179 4015 2000 0710 0000 0000 SWIFT: OTPV HU HB

Mire fordítjuk?
  1. Új, informális oktatási anyagok és oktatási programok fejlesztése;
  2. Önkéntes oktatók toborzása és képzése;
  3. Szervezetfejlesztés, működés és fenntartás;
  4. Pedagógusoknak szóló oktatási modul fejlesztése;
  5. Elért diákok/iskolák számának növelése.
Ha szeretnél többet megtudni tevékenységünkről, csatlakoznál az önkéntes csapathoz, vagy más módon tudsz hozzájárulni a munkánkhoz, akkor írj nekünk!